Resultaten

Juni 2017
Medemblik

Juni 2017
Gardameer - European Spring Cup

Mei 2017
Hellevoetsluis

April 2017
Muiderzand

2016
Ranking 2016
Ranking 2016

Hellevoetsluis - Ronde Tiengemeten
Uitslag A-Cats

UItslag RTG Overall

Hellevoetsluis - klasse-evenement
17 & 18 september
Uitslag

Hellevoetsluis - Nederlands Kampioenschap
19, 20 & 21 augustus 2016
Uitslag NK 2016

Vrouwenpolder
Uitslag Vrouwenpolder 23-24 juli


Wereldkampioenschap Medemblik
Gold Fleet

Silver Fleet

VIdeo Worlds 2016 Medemblik


Medemblik
7 & 8 mei
Uitslag Medemblik


2015
Ranking 2015
Theo van Hilten winnaar.
Ranking 2015

Hellevoetsluis
Nederlands Kampioenschap Augustus
EInduitslag NK 2015

Vrouwenpolder
18 & 19 juli
Einduitslag Vrouwenpolder

Medemblik
6 & 7 juni
Einduitslag Medemblik

9 & 10 mei Hellevoetsluis
Einduitslag Hellevoetsluis

18 & 19 April Muiderzand
Einduitslag Muiderzand

2014
Ranking DACA 2014
Ranking 2014

ONK Hellecat - Hellevoetsluis
22, 23 & 24 augustus
1. Mischa Heemskerk 2. Sjoerd Hoekstra 3. Erwin Kerstens
Einduitslag ONK 2014

A-Catweekend at Sea - Vrouwenpolder
12 en 13 juli 2014
Eindklassement KE Vrouwenpolder

North Sea Regatta - Scheveningen
7 en 8 juni 2014
Eindklassement Scheveningen

Klasse Evenement Hellevoetsluis
17 en 18 mei 2014
Eindklassement Hellevoetsluis

Klasse-evenement Muiderzand
19 en 20 april 2014
Eindklassement Muiderzand


2013


22, 23 en 24 augustus 2013:
NK Hellevoetsluis:
Einduitslag ONK 2013

3 en 4 augustus 2013:
A-catweekend at Sea - Vrouwenpolder
Jaap Straakenbroek wint voor derde maal dit weekend.
Uitslag Vrouwenpolder

14 april 2013:
Roeland Wentholt snel in Muiderzand

ONK 2012: 1. Chris Field 2. Sjoerd Hoekstra 3. Thilo Keller
Einduitslag ONK 2012

MUIDERZAND 2011

Northsea Regatta 2011

Ranking 2011

ONK 2011: 1. Sjoerd Hoekstra 2. Chris Field 3. Pieterjan Dwarshuis
Verslag Sailreport ONK 2011, Verslag Arno Terra, Catsailingnews, Catamaranparts en Einduitslag ONK 2011

ONK 2010: 1. Chris Field 2. Bob Baier 3. Sjoerd Hoekstra
Einduitslag ONK 2010 en Verslag Arno Terra

ONK 2009: 1. Matthias Dietz 2. Arno Terra 3. Roeland Wentholt
Einduitslag ONK 2009

ONK 2008: 1. Guido Schulte 2. Chris Field 3. Roeland Wentholt
Einduitslag ONK 2008

ONK 2007: 1. Sjoerd Hoekstra 2. Guido Schulte 3. Nils Bunkenberg
Verslag ONK 2007 en Einduitslag ONK 2007

ONK 2006: 1. Pieterjan Dwarshuis 2. Piet Saarberg 3. Chris Field
Einduitslag ONK 2006

ONK 2005: 1. Sjoerd Hoekstra 2. Nils Bunkenberg 3. Pieterjan Dwarshuis
Einduitslag ONK 2005

ONK 2004: 1. Sjoerd Hoekstra 2. Pieterjan Dwarshuis 3. Jorg Horn
Einduitslag ONK 2004

ONK 2003: 1. Sjoerd Hoekstra 2. Erik van Empel 3. Jorg Horn
Einduitslag ONK 2003

ONK 2002: 1. Glenn Ashby 2. Pieterjan Dwarshuis 3. Sjoerd Hoekstra
Verslag ONK 2002 en Einduitslag ONK 2002

Zoeken in deze blog